Plajny

Fit Camp

Miejsce na fit camp i wyjazd regeneracyjny

Fit campy czyli aktywne wyjazdy fitness są idealnym rozwiązaniem dla kobiet oraz mężczyzn poszukujących intensywnego wyjazdu sportowego. Agroturystyka Plajny Ogród Dobrych Myśli to idealne miejsce na fit campy. Organizowane u nas obozy treningowe, w zależności od rodzaju, oferują nie tylko możliwość wzmocnienia kondycji fizycznej, ale także zapewniają wyjątkowe doznania w pięknych plenerach.

Fit campy skupiają się na różnorodnych aktywnościach fitness, od treningów siłowych po zajęcia cardio, jogę i inne formy aktywności, zapewniając uczestnikom kompleksowy trening. Podczas aktywnych wyjazdów fitness mają oni okazję zanurzyć się w atmosferze motywacji i wsparcia.

Czytaj też: Fit camp – czyli gdzie najlepiej pojechać na obóz sportowy dla dorosłych? >> 

Jeśli więc interesuje Cię fajne miejsce na fit camp, to gwarantujemy, że  zarówno weekendowe, jak też wakacyjne obozy sportowe dla dorosłych w Ogrodzie Dobrych Myśli w Plajnach będą nie tylko okazją do intensywnego treningu, ale również do integracji i relaksu w inspirującym otoczeniu. Zorganizuj u nas swój obóz kondycyjny, który  pomoże osiągnąć uczestnikom ich cele fitness i będzie stanowił dla nich wyjątkową przygodę.

Organizatorzy i uczestnicy szkoleń oraz warsztatów mogą liczyć u nas na doskonale wyposażoną salę warsztatową oraz wygodne zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem. Nasze trzy sąsiadujące ze sobą domy oferują łącznie 16 pokoi dla łącznie 33 osób. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz unikalny, klimatyczny wystrój. Dodatkowo, w każdym z domów znajduje się przestrzeń przeznaczona do spotkań w mniejszych grupach w czasie wolnym od zajęć.

Ponadto, dla naszych gości udostępniamy ogród z “Chatą Dumania”, miejscem na ognisko oraz saunę.