Plajny

Kuchnia

Agroturystyka z wyżywieniem

agroturystyka z wyżywieniem

Niezależnie od tego czy szukasz ofert na wczasy z wyżywieniem, czy miejsca na kilkudniowe warsztaty u nas znajdziesz wszystko to, czego szukasz. Nasza agroturystyka położona jest na Mazurach i Warmii, ale oferuje nie tylko kuchnię regionalną, u nas zasmakujesz różnorodnych smaków.

Nasza kuchnia tętni życiem, a z książek kucharskich możemy skomponować w Plajnach osobą biblioteczkę. Uwielbiamy serwować nowe potrawy, łączyć tradycję z eksperymentami, to co lokalne z tym, co ze świata. Bliska jest nam kuchnia wege, ale w naszym menu znajdą coś dla siebie także zwolennicy bardziej standardowych dań.

Mamy własny warzywniak, plajnieńskie przetwory, a po sąsiedzku jajka. U nas zjesz domowy, pieczony przez nas chleb oraz przygotowane u nas krowie sery. Do tego pyszne pasty, pierogi oraz zupy. Nasze stoły są obfite, kolorowe, a Goście śmieją się, że jak w Wigilię chcą spróbować każdej potrawy, ponieważ oczy łakną, a żołądek pozwala, bo gotujemy lekko i zdrowo.

Naszą szczególną dumą są obfite i różnorodne śniadania, które zostały docenione przez portal Slowhop.pl w zestawieniu „Tu na śniadanie! 19 Slowhopowych miejsc, gdzie podają je wybitnie.”

Interesuje Cię agroturystyka z pełnym wyżywieniem? W Plajnach serwujemy gościom indywidualnym śniadania w formie bufetu oraz trzydaniowe obiadokolacje, zaś z grupami warsztatowymi ustalamy harmonogram posiłków. 

Zobacz pokoje gościnne w naszej agroturystyce z wyżywieniem >>

Tu jadamy

Co jemy?