Plajny

O nas

Miejsce z duszą

Żeby trafić do Plajn, maleńkiej wioski położonej na skraju Warmii, w krainie Oberlandu, gdzie jest zaledwie dziesięć gospodarstw, trzeba zjechać z trasy, kochać przyrodę i umieć zachwycać się życiem. Samochód moich rodziców też kiedyś zjechał z krajowej siódemki – a ich oczom ukazała się prawdziwa wieś z krowami, kurami, owcami i ciągnącymi się polami oraz lasem na horyzoncie.  Zachwyceni liczyli gniazda i bociany przechadzające się po łąkach, aż ujrzeli piękny, choć zniszczony zabytkowy dom podcieniowy.

Inżynierski duch moich rodziców poczuł zew działania, a malarska natura mojej mamy – również zobaczyła na tym obrazku naszą rodzinę, czyli ich oraz mnie – Paulinę, o psach i kotach nie zapominając.  Jedynie brat – człowiek miasta – nie załapał się w kadr, choć wpada do nas od czasu do czasu by poczuć wiejski klimat. Z czasem nasz rodzinny obrazek powiększył się o Filipa i naszą córeczkę Jagnę.

Wiejskie gospodarstwo agroturystyczne

Dziś odrestaurowane siedlisko otwarte jest także dla Ciebie. Po przekroczeniu bramy naszej agroturystyki – Ogrodu Dobrych Myśli, czekają na Ciebie przytulne pokoje, ekologiczna kuchnia pełna domowych smaków, liczne zakątki relaksu i przede wszystkim rodzinna atmosfera. 

Dlatego Goście wracają do nas tak, jak wraca się do własnego domu.

Zobacz pokoje w agroturystyce Plajny >>

Miejsce na warsztaty

Stworzyliśmy to miejsce także z myślą o organizatorach warsztatów. Klimat naszego Ogrodu Dobrych Myśli sprawia, że często wybierają nas osoby tworzące kursy jogi, tańca i wielu innych dziedzin. Przebywanie u nas to doskonały sposób na redukcję stresu i wyciszenie. Dlatego jeśli zastanawiasz się jak dobrze zorganizować warsztaty lub szkolenie wybierz miejsce z duszą, w którym cały obiekt przystosowany jest do potrzeb grup zorganizowanych.

Sprawdź idealne miejsce na warsztaty z noclegiem i wyżywieniem >>